Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
4
Faxe Ladeplads IF
1
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Næstved FC 77
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Holmegaard GB
Toksværd Olstrup Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Haslev FC
Greve Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Greve Fodbold
Holmegaard GB
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Toksværd Olstrup Fodbold
Køge BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Greve Fodbold
Toksværd Olstrup Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Holmegaard GB
AIK 65 Strøby Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Køge BK
Haslev FC
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Toksværd Olstrup Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Køge BK
Greve Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Haslev FC
Holmegaard GB
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
Holmegaard GB (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Holmegaard GB (1)
Køge BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Toksværd Olstrup Fodbold
Karise IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Køge BK
Toksværd Olstrup Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Holmegaard GB (2)
Holmegaard GB (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Karise IK
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Oversidder
Holmegaard GB (1)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Næstved I.F.
Serie 5 - Forår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Toksværd Olstrup Fodbold
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Holmegaard GB (2)
Køge BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Holmegaard GB (1)
Karise IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Toksværd Olstrup Fodbold
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Køge BK
Karise IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
Holmegaard GB (2)
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold (S3)
Ejby IF Fodbold (S2)
Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
FK Sydsjælland 05
UHT
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
FST
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Vordingborg IF
Serie 5 - Forår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Køge BK (1)
Serie 3 Pulje 8
|